Жіночі шарфи

З цим товаром зазвичай купують
Можливо Вас зацікавлять інші товари

Жіночі шарфи: тоді і зараз

Шийні аксесуари мають дуже довгу та цікаву історію. Тканинні клапті для захисту шиї від вітру та холоду використовували майже дві тисячі років тому китайські військовослужбовці. Цей елемент гардероба мав суто практичне призначення і про естетичні якості не йшлося.

По закінченні кількох сотень років шарфи набули нової...

Жіночі шарфи: тоді і зараз

Шийні аксесуари мають дуже довгу та цікаву історію. Тканинні клапті для захисту шиї від вітру та холоду використовували майже дві тисячі років тому китайські військовослужбовці. Цей елемент гардероба мав суто практичне призначення і про естетичні якості не йшлося.

По закінченні кількох сотень років шарфи набули нової функції – за ними можна було розпізнати статус людини в суспільстві: найпочеснішими були шовкові вироби, їх можна було носити лише наближеним до імператора воїнам, для решти виготовляли бавовняні аксесуари.

У Римській імперії та Стародавньому Єгипті за шарфом теж визначали значущість персони. Як і в давніх цивілізацій, в Російській імперії за кольором та матеріалом шарфу можна було розрізняти офіцерський склад армії. А ось естетичне призначення смужки тканини здобули тільки в Середньовіччі завдяки Людовіку IV, він зробив шарф знаком приналежності до дворянського стану. Жінки використовували аксесуар для створення оригінальних зачісок, пов'язували його на голову чи шию. Але використовували його лише почесні пані та люди з вищого суспільства. У масове користування шарф потрапив лише у ХХ столітті і одразу полюбився модницям.

Двотисячолітня історія шарфу не залишила цей аксесуар без змін, хоча найбільше їх було саме в минулому столітті: жіночий шарф-снуд і легка шовкова нашийна хустка, широкий теплий палантин і елегантна шаль – це далеко не всі види.

Різновиди жіночих шарфів

Перше, що спадає на думку, коли чуєш слово «шарф» - Довгий в'язаний аксесуар родом з дитинства – це, мабуть, найпростіша конструкція, але існує ще безліч інших видів. Вони відрізняються за фасоном, за щільністю та теплотою тканини, і відповідно, за сезонністю.

Класична модель жіночого шарфика – смужка тканини з бахромою. Вона може бути різної довжини та ширини, матеріал теж буває різноманітний: трикотаж, кашемір, в'язка, бавовна, мереживо. Носять цю модель, обернувши навколо шиї чи талії. Широкі шарфи можна накинути на голову.

Жіночий шарф-хомут – тренд вже кількох сезонів, не втрачає актуальності й у 2019 році. Його особливість полягає в тому, що краї моделі зшиті між собою та утворюють коло. Вузькі хомути обмотують кілька разів навколо шиї, більш широкі складають у два кільця. одне на голову, друге на шию. Такі варіанти добре підходять на осінь, коли погода особливо мінлива. Зимові моделі виробляють із щільних та теплих матеріалів, демісезонні – із трикотажу, кашеміру, флісу.

Шарф-труба для дівчат схожий на снуд – його краї теж зшиті, але він одягається як комір і не обмотується кілька разів, тканини можуть бути абсолютно різні залежно від пори року, стилю, уподобань власниці. Останнім часом дуже популярні флісові шарфи-труби. Вони коштують досить дешево, тому їх купують для туристичних походів та активного відпочинку на природі.

Палантин – затишний та модний осінній атрибут – широка прямокутна смуга тканини великих розмірів з китицями, мереживом або бахромою на краях Палантини виготовляю з хутра, вовни, ангори та інших матеріалів. Його можна носити на шиї, накидати на плечі та застібати шпилькою або зав'язувати вузлом.

Шаль має трикутну форму. Вишукані моделі з мереживної в'язки надають образу романтичності, а щільні -; добре зігрівають. Шаль накидають на плечі або пов'язують на голову у вигляді хустки.

Молодіжна арафатка – стильний аксесуар квадратної форми, що нагадує хустку. На шию її пов'язують склавши навпіл по діагоналі. Спочатку арафатки виготовляли тільки з легких матеріалів, зараз є й теплі зимові моделі з вовняної тканини.

Бактус нагадує шаль – він теж має трикутну форму, але його розміри значно менші, а кут трикутника носять на грудях, зав'язуючи шарф ззаду. Дуже красиві моделі з гіпюрної в'язки, залежно від сезону вона може бути більш менш щільною.

Косинка не найтепліший, але дуже ефектний аксесуар. Вона виготовляється з шовку, шифону та інших легких тканин, надає образу індивідуальності та завершеності. Існує дуже багато варіантів її носіння.

Елегантна хутряна горжетка підходить для справжніх леді. Брендові жіночі шарфи такого крою носять зірки Голлівуду та персони королівської крові, їхня ціна може досягати кількох тисяч доларів. Фото Анджеліни Джолі у світлому хутряному аксесуарі яскравий тому приклад. Незважаючи на об'ємність, горжетка виглядає дуже витончено та вишукано, зігріває шию та плечі.

Недорого купити онлайн жіночий шарф у Києві або в будь-якому іншому місті України ви можете у нашому інтернет-магазині Fotl.ua.

Більше