Обмін та повернення

Будь-який товар належної якості, який був придбаний на нашому сайті і який не підійшов з будь-яких причин (фасон, розмір, колір), може бути повернений протягом 14 днів, за винятком дня покупки, за умови, що:

  • товар не носили та не прали;
  • у товарі не зрізані бірки;
  • на товарі немає Вашого друку і вишивки;
  • товар зберіг товарний вигляд та споживчі властивості. Якщо товар має сліди експлуатації або механічні пошкодження цілеспрямованого характеру, повернення буде неможливим.

ЯК ПОВЕРНУТИ/ОБМІНЮВАТИ ТОВАР?

Щоб оформити повернення товару, вам необхідно:

  • зв'язатися із Вашим менеджером чи зателефонувати на номер телефону, вказаний на нашому сайті, та повідомити про бажання здійснити повернення чи обмін;
  • повідомити менеджеру список товарів, який Ви бажаєте повернути чи обміняти;
  • менеджер надішле Вам сформовану у системі ТТН, по якій Ви зможете відправити посилку. У ТТН і отрмиувач і відправник вказаний нашим контрагентом - не хвилюйтеся. Це здійснено із метою пришвидшення здійснення обміну чи повернення та ідентифікації Вашого замовлення при прийомі товару на складі.
  • відправити товар Новою поштою по вказаній ТТН. Для цього необхідно віддати працівнику Нової пошти пакунок із товаром та продиктувати номер ТТН.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Зверніть увагу, якщо надісланий Вами товар не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити його за Ваш рахунок.

Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей та товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації та носіння, наявність оригінальних ярликів).

Строк повернення коштів становить 5 робочих днів від моменту прийняття товару до повернення.

Товар зі браком/невірною комплектацією (товар, який ви не замовляли, або розмір не відповідає замовленому) має бути повернутий нам з оригінальними ярликами . Вартість пересилки в такому разі буде оплачуватися нами.

УМОВИ ОБМІНУ

Відправка замовлення на обмін здійснюється протягом 5 робочих днів від моменту прийняття товару до повернення.

Якщо Ви отримали брак чи невірну комплектацію замовлення (товар, який ви не замовляли, або розмір не відповідає замовленому) обмін повністю буде здійснений за наш рахунок. В інших випадках оплату доставки повернення та обміну здійснює покупець.