Історія, досягнення, плани на майбутнє Про компанію

Історія компанії Fotl

Наша компанія Fotl вже понад 5 років на ринку оптової та роздрібної торгівлі . За цей час ми обробили понад 150 тисяч замовлень та здійснили понад мільйон дзвінків. Ми завжди намагаємося йти на зустріч покупцям, тому наші клієнти максимально задоволені і завжди охоче залишають відгуки про нашу роботу.

Що ми продаємо?

Ми займаємося продажем продукції світових брендів , таких як Fruit of the loom , Myrtle Beach та Result . Товар ми привозимо з Європи та пересилаємо по всій території України.

Наші переваги:

  • швидкий зв'язок - час зворотного зв'язку менеджера в робочий час - 20 хв.
  • максимальна зручність. Ви можете вибрати зручний для Вас спосіб комунікації з менеджером, оформлення замовлення, оплати та доставки товару.
  • щоденні відправки – товар відправляється зі складу щодня, термін доставки 1-2 дня.
  • великий асортимент товару – постійне постачання товарів та великий склад в Україні забезпечують великий вибір для клієнтів.
  • постійні акції та знижки.

Місія Fotl

Ми вважаємо, що якісний товар не обов'язково має бути дорогим, і Fruit of the loom цьому чудове підтвердження. Наша місія – зробити так, щоб зручний, якісний товар був ближчим до покупця за доступну ціну. Наш одяг проходить випробування часом, а клієнти повертаються до нас за новими покупками.