З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

Чоловічі шкарпетки Fruit of the Loom Fruit crew socks

Чоловічі шкарпетки Crew Socks популярного у всьому світі американського бренду Fruit of the Loom – це класичні високі шкарпетки з м'якою підошвою. Шкарпетки є необхідним та обов'язковим предметом сучасного чоловічого гардеробу. Всі знають, що основне навантаження в шкарпетках при ходьбі припадає на п'яту і мисок, тому в даній моделі, п'ята, підошва та мисок мають укріплену структуру. Для забезпечення додаткового комфорту та щільного прилягання до ноги шкарпетки мають м'яку, ущільнену підошву. Ущільнення та додаткова м'якість допомагають виключити натирання шкіри та появу мозолів, а також захищають від попрілостей. На підошві шкарпетки, збоку, вишита назва бренду “Fruit of the Loom”, що підкреслює оригінальність виробу.

Ця модель шкарпеток захищає не тільки стопу, а й усю гомілку. Для цього у верхній частині носка є висока еластична, ребриста, прилегла гумка, яка фіксує носок, забезпечує анатомічну посадку та прилягання до ноги. Верх гумки посилено подвійним відворотом.

Інша частина носка не піддається сильному навантаженню, тому виконана з еластичного матеріалу і щільно прилягає до ноги.

Особливості чоловічих шкарпеток моделі Fruit crew socks від Fruit of the Loom

Чоловічі шкарпетки виконані з тканини із вмістом натуральних та синтетичних волокон. Склад тканини: 67% бавовни, 18% поліестеру, 13% поліаміду та 2% еластину. Наявність синтетичних матеріалів забезпечує зносостійкість та стійкість до розтягування. Комбінування натурального бавовняного та синтетичних волокон дозволяють даній моделі шкарпеток мати хорошу теплоізоляцію та швидко відводити вологу. У цих шкарпетках вам буде однаково комфортно як на прогулянках міськими вулицями та парками, так і в лісовій гущавині, спекотним днем ​​або прохолодним вечором. Крім того, що ці високі шкарпетки зберігають тепло, вони зможуть стати для вас гарним додатковим захистом від укусів комах, подряпин та невеликих ударів.

Ця модель представлена ​​в трьох стандартних чоловічих розмірах: S (35-38), M (39-42), L (43-46) і чим більший розмір, тим щільніша тканина: S – 41 г/пара, M – 46,40 г/пара, L – 49 г/пара.

Шкарпетки виконані у трьох базових кольорах: білий, чорний, сірий та упаковані по три пари різних кольорів в упаковці.